Müşteri Hizmetleri : 0212 507 31 54
USD
Search
  • My Account
Login or Sign Up
Return / Cancellation Conditions

GENEL SARTLAR

Web sitemizde yayinlanan ürünlerin resimleri ve tanitim yazilari, kullanilan logolar ,web tasarimi, ürün kodlama ve telif haklari ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. a ve temsil ettigi veya teknik destek aldigi kuruluslara aittir.
Sitede yayinda bulunan ürün resim ve açiklamalari sadece bilgi edinmek içindir.Hiçbir sekilde kopyalanamaz. Kesinlikle ticari amaçla kullanilamaz.

IADE SARTLARI

ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. olarak almis oldugunuz ürünlerden en iyi performansi almanizi bekleriz. Ancak almis oldugunuz üründe herhangi bir kusur oldugu takdirde asagida belirtilmis olan iade sartlarinin uygulanmasi gerekmektedir.

Almis oldugunuz üründe,ürün kaynakli hata var ise; ürünü; orijinal ambalajinda ve gönderim kutusunda ,garanti belgesi ,fatura ,tüm evraklari olmak kaydi ile iade edebilirsiniz.

Belirtilmis olan kusurlar firmamiz tarafindan onaylandiktan sonra ürünün birebir degisimi yapilacak ya da ürün bedeli iade edilecektir.

Ürünlerimiz güvenli bir sekilde paketlendikten sonra kargo sirketine teslim edilir. Kargo firmasi kaynakli hatalardan dolayi ürüne gelebilcek zararlardan kargo firmasi sorumlu tutulur.

NASIL IADE EDILIR ?
e-mail göndermis oldugumuz siparis onay formunda belirtilmis Siparis no.sunu belirterek üründe bulunan kusuru açiklayici bir e-mail yazmaniz yada bize telefon veya faks ile ulasmaniz gerekmektedir.
Iade takibi sipais numaranizla yapilacak olup,ürünü orijinal ambalajinda, garanti belgesi ,faturasi ve ürüne ait dökümanlarla birlikte paketleyip asagidaki adrese göndermeniz gerekmektedir.

Telsiz Mahallesi 71 Sokak No:32 ZEYTINBURNU/ISTANBUL

Tel : +90 212 416 51 64

E-Mail: info@mackays.com.tr


Takip edilebilir bir kargo sirketi ile ürünü göndermeniz tavsiye olunur.

ARIZA VE IADE ISLEMLERI
ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. bütün ürünlerini kurumsal yapiya ulasmis firmalardan temin etmektedir. Müsterinin aldigi ürünlerde çikacak olasi sorun veya kusurlar ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. tarafindan incelendikten sonra ürünün yenisi müsteriye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. gerek gördügü takdirde hatali ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir.Üretici firma onayverdigi takdirde ürün yenisi ile degistirilecek yada ürüne ödenmis olan bedel iade edilecektir. Müsteri, ürünü ,onayimizdan sonra garanti belgesi ,faturasi dahil tüm evraklari ile orijinal ambalajinda ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.'a göndermelidir. ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.'a gönderilecek olan tüm ürünlerin Istanbul içi sevkiyat masraflari Müsteri’ye aittir. Seçilecek nakliye firmasinin takip edilebilir olmasi önemlidir. Hatali ürün, firmamiza ulasincaya kadar müsterinin sorumlugundadir.


IPARIS IPTALI

Siparisinizi ,siparislerim sayfasindanayni güniçinde iptal edebilirsiniz.Online siparis iptal etme islemi siparisiniz kargoya verildi ise yapilamaz.

GARANTI SARTLARI:

ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. de satilan ürünlerin tamami cocukkiyafetleri.com ve cicekexport.com güvencesindedir. Hatali ürün tarafimizdan onaylandiktan sonra yenisi ile degistirilecek veya ürüne ödenmis olan bedel müsteriye iade edilecektir.Garantili ürünlerde garanti kosullari geçerli olacaktir. Üründe çikabilecek sorunlar üretici firma tarafindan onaylandiktan sonra ayni tutarda yeni ürün ile takas veya ödenen ücretin iadesi islemleri geçerlilik kazanacaktir. Bünyemizde tamir- onarim merkezi bulunmamaktadir.Bu nedenle tamir -onarim için üretici firmaya gönderilecektir.Tamir süresi azami 30 is günüdür.