Müşteri Hizmetleri : 0212 507 31 54
USD
Search
  • My Account
Login or Sign Up
Distance Selling Contract

Satis Sözlesmesi

SATICI FIRMA ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. SAN. ve TIC. LTD. STI.Bundan sonra kisaca ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. olarak adlandirilacaktir.
Satici Firmanin Web Siteleri
cocukkiyafetleri.com ve cicekexport.com

SATISA KONU OLAN ÜRÜN
cocukkiyafetleri.com ve cicekexport.com internet sitesi üzerinden satilan tüm ürünler
Satici Firma Adresi

Telsiz Mahallesi 71 Sokak No:32 ZEYTINBURNU/ISTANBUL
Satici Firma Telefonu
Tel: (+90) 212 416 51 64
MÜSTERI
Bu sözlesme hükümleri çerçevesindecocukkiyafetleri.com ve cicekexport.com internet adresinden ürün satin alan gerçek veya tüzel kisi. Bundan sonra kisaca Müsteri olarak adlandirilacaktir.
VERGI

Satisi yapilan tüm ürünlere KDV ILAVE EDILECEKTIR..Vergi hariç (Tax Free) satis yapilmaz.
ÜYE BILGILERI

Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasiz girmelidir. Teslimat için Adres,Sabit telefon numarasi ve sirketler için vergi numarasi-vergi dairesi girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorunluluklardan dolayi gereklidir.
FIYAT POLITIKASI

Internet sitemizden satilan tüm ürün fiyatlarinda degisiklik yapma hakki ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. (cocukkiyafetleri.com ve cicekexport.com ) de saklidir.
Bu degisiklerdendolayi ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. sorumlu tutulamaz. Yazim hatalari istisnadir.

ÜRÜN STOKLARI

(cocukkiyafetleri.com ve cicekexport.com ) Internet sitesinde teshirde olan bütün ürünlerden stok tutmaktadir. Ancak stokta kalmayan ürünler için ürün görseli altinda bildirim yapilacaktir.
SIPARISIN ALINMASI
Üyeligi onaylanmis olan müsteri ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. ’ ne Internet kanali ile siparisini bildirecektir. Ancak onay e-mail yazisi müsteriye gönderilene kadar siparis onaylanmamis sayilacaktir. Onay maili müsteriye ulastiktan sonra siparis geçerlilik kazanacaktir.

ÖDEME ISLEMLERI

Müsteri internet üzerinden siparisini tamamladigi zaman kendisine tercih etmesi için ödeme seçenekleri sunulacaktir. Müsteri bu seçeneklerden uygun olanini seçecek ve islemlerine bu sekilde devam edecektir. ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. zaman içerisinde Ödeme seçeneklerini degistirmeye, arttirmaya, azaltmaya yada kaldirmaya yetkilidir. ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI., Müsterinin Ödeme amaci ile verdigi bilgileri korumakla yükümlüdür.
ÜRÜNLERIN SEVKIYATLARIÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI., ürün siparisi ve Ödemesi tamamlanan tüm ürünleri en geç 2 is günü içerisinde hazir hale getirecek ve Müsteriye sevk edecektir. Ürünlerin müsteriye lojistik firmalari tarafindan sevkleriil içi en fazla 2 is günü,il disi en fazla 4 is günüdür. Ürünlerin sevkiyati Türkiye Cumhuriyeti dahilinde bilinen lojistik firmalari ile saglanacaktir. Ürün sevkiyatini üstlenen lojistik firmalarindan kaynaklanan gecikmelerden ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. sorumlu degildir. SEVKIYATLARIN ÜCRETLENDIRILMESI ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI., ürün sevkiyatlari için Müsteriden bedel talep etme hakkini sakli tutar. Ancak internet sitesi üzerinde mutlaka Müsteri bilgilendirilecektir. Müsterinin tüm Ödemelerini yapmasindan sonra ek bir sevkiyat bedeli hiçbir surette çikartilamaz.
ARIZA VE IADE ISLEMLERI

ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.,bütün ürünlerini, kurumsal yapiya ulasmis firmalardan temin etmektedir. Müsterinin aldigi ürünlerde çikacak olasi sorun veya kusurlar ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. tarafindan incelendikten sonra ürün hatasi söz konusu ise ürünün yenisi veya ayni tutarda farkli bir ürün müsteriye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. gerek gördügü takdirde hatali ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir. Üretici firma onay verdigi takdirde ürün yenisi yada ayni tutarda farkli bir ürün ile degistirilecek yada ürüne Ödenmis olan bedel iade edilecektir.GARANTILI ÜRÜNLER de ise garanti kosullari geçerli olacaktir .Azami tamir süresi 30 is günüdür. Müsteri ,ürünü orijinal ambalajinda, garanti belgesi ,faturasi dahil tüm evraklari ile ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. a göndermelidir.Herhangi bir neden ile iade edilen ürünlerin müsteri hatasi sözkonusu degil ise kargo ücreti ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. ne aittir. Seçilecek nakliye firmasinin takip edilebilir olmasi Önemlidir. Hatali ürün, ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. e ulasincaya kadar müsterinin sorumlugundadir.
DIGER SÖZLESME MADDELERI :
1- Tüketici aldigi ürünü fatura tarihini takiben 5 gün içerisinde açilmamis orijinal ambalajinda tümevraklari (fatura,garanti belgesi v.s.) ile iade etme hakkina sahiptir. Ancak bu durumda iade edilecek ürünün hiçbir sekilde son kullaniciya satisini engelleyecek durumlarin söz konusu olmamasi gerekmektedir. Müsterinin ürün alimindan caymasi halinde tüm sevkiyat, sigorta ve banka komisyonlarini ve satistan dolayi meydana gelen tüm zararlari ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. ne tazmin etmesi gerekmektedir.

2- ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. internet sitesi üzerinde yer alan tüm ürün bilgileri ve fiyatlari sürekli kontrol etmek zorundadir. Ancak her türlü duruma karsin dizgi veya hesaplama hatalarindan kaynaklanan durumlarda ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. sorumlu degildir.

3- Sözlesmenin onaylandigi tarihte var olmayan, ancak daha sonra meydana gelen ve sözlesmenin taraflarindan bir yada ikisinin sorumluluklarini yerine getirmesini engelleyen durumlar (Dogal Afet, Savas, Terör, Grev v.b gibi) mücbir sebep olacaktir. Bu durumda mücbir sebepten etkilenen taraf, diger tarafa durumu yazili olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devami esnasinda taraflarin sözlesme hükümlerini yerine getirme hükümlülükleri bulunmamaktadir. Mücbir sebebin 10 gün içerisinde ortadan kalkmamasi halinde taraflarin her birinin tek tarafli olarak Sözlesmeyi feshetme hakki saklidir.
4- ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. internet sitesinden ürün alan tüm Müsteriler, sözlesmede yer alan maddelerin tamamini okumus ve kabul etmis sayilirlar.UYGULANMASI

Sözlesme hükümleri her iki tarafi da baglayan hükümler içermekte olup, bir tarafin sözlesme hükümlerine uymamasi, diger tarafin sorumlulugunu ortadan kaldirmamaktadir.SÖZLESMENIN BASLAMASI

Bu sözlesme, Müsterinin ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI. internet sitesi üzerinden siparisini tamamlamasi ile baslar.Müsteri tarafindan Ödeme isleminin henüz tamamlanmamasi, sözlesme hükümlerini ortadan kaldirmaz.
ÇIÇEK TEKSTIL KONF.ÜRÜN.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.